NASZA
KADRA

WŁAŚCICIELKA

Beata

Właścicielka Forma Fitness Club, nasza super szefowa!

MANAGER

Paulina

Paulina jest managerem w naszym klubie – to ona stara się zapanować nad całym formowym superteamem, zajmuje się sprawami klubowiczów oraz czuwa nad wszystkim co w klubie się dzieje.

NASZA
KADRA

Recepcja

RECEPCJA

Emilia

RECEPCJA

Alicja

RECEPCJA

Paulina

NASZA
KADRA

INSTRUKTORZY

INSTRUKTORKA

Małgorzata

Dyplomowana Mistrzyni Kosmetyki, absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego w Gdańsku. Miłośniczka różnych form rekreacji ruchowej od zawsze – od 6 r.ż.w klubie pływackim 🏊🏼‍♀️przy AZS AWF Gdańsk, potem amatorsko jazda konna🏇🏻, kolarstwo🚴‍♀️, wędrówki off roadowe. Absolwentka kursu instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga 🧘🏼‍♀️🧘🏼‍♀️ Małgosia praktykuje jogę od osiemnastu lat, czerpiąc radość i satysfakcję z pozytywnych efektów harmonijnej pracy nad ciałem, oddechem i umysłem. Małgorzata jest osobą pogodną 😀, ceniącą zdrowy balans codziennego życia, w którym aktywność ruchowa traktowana jest z uważnością i czułością, pozwalającą na fizyczny i psychiczny komfort funkcjonowania, niezależnie od wieku . Prywatnie aktywna babcia trojga wnucząt, dla której sześćdziesiątka na karku jest wyzwaniem do stawiania sobie kolejnych celów i ich realizacji, możliwych dzięki konsekwentnej przyjaźni z najstarszą formą rekreacji ruchowej – hatha jogą.

INSTRUKTORKA

Ania

Ania w tym roku obroniła licencjat o tematyce aktywności ruchowej wśród kobiet na AWFiS w Gdańsku, a od października zaczyna studia magisterskie📚. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczęła od narciarstwa biegowego ⛷, przez biathlon i bieganie długodystansowe 🏃🏽‍♀️. Ania jest instruktorem fitness i ukończyła kurs trenera personalnego. Stale chcę pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie fitnessu 😃

INSTRUKTORKA

Wiktoria

W tym roku Wiktoria broni licencjat o temacie aktywności ruchowej wśród dzieci na AWFiS w Gdańsku, ukończyła specjalizacje trenera mentalnego, oraz odnowy biologicznej z elementami fizjoterapii i pragnie rozwijać się w tym kierunku, od października zaczyna studia magisterskie. Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie. 🏃🏽‍♀️🏋🏼‍♀️🧘🏼‍♀️Dla Wiktorii ważne jest, aby każdy znalazł aktywność dopasowaną pod swoje możliwości, a przede wszystkim żeby sprawiała przyjemność! 🤸🏼🚴‍♀️

INSTRUKTORKA

Sylwia

Osoba
INSTRUKTORKA

Dominika

NASZA
KADRA

Siłownia

TRENER

Karol

Karol jest absolwentem wydziału Wychowania Fizycznego na AWFiS w Gdańsku, specjalizacja: instruktor kulturystyki 💪 Posiada również kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych z dziećmi 🙂 Od 2013 roku instruktor Spinning (R) prestiżowej szkoły Star Fitness 🚴🏻‍♂️ Jest trenerem wymagającym i zwracającym szczególną uwagę na technikę oraz poprawność wykonywania ćwiczeń - to może najlepiej potwierdzą jego podopieczni 😁 Jest dietetykiem po wszystkich szkoleniach w najlepszej szkole dietetycznej w Polsce – Mauricz.com 🥗🍗 Ukończył tez wiele szkoleń związanych z treningiem siłowym oraz funkcjonalnym 🏋️‍♂️

TRENER

Artur

Artur jest absolwentem AWFiS Gdańsku, kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja instruktor treningu personalnego 🙌 Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i chętny do pomocy 💪 Pasjonuje się jazdą na rowerze, bierze aktywny udział w zawodach kolarstwa górskiego downhill 🚵‍♀️ Od listopada 2016 jest również instruktorem spinningu 🚴🏻‍♂️ Ukończył wiele szkoleń związanych z treningiem siłowym oraz mobility 🏋️‍♂️ Brał również udział w seminariach na temat diety oraz suplementacji w kulturystyce i sporcie 🍳🥤 W Formie Artur prowadzi zajęcia TRENING OBWODOWY oraz SPINNING 😊 Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi 😀

TRENERKA

Kamila

Kamila jest magistrem AWFiS w Gdańsku, kierunek Wychowanie Fizyczne, podczas studiów uzyskała również dyplom trenera klasy II z piłki ręcznej 💪 Kamila jest trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz instruktorką spinning 🚴‍♀️🏋️‍♀️ Jest pasjonatką wszelakich sportów, ukończyła kurs płetwonurka, kurs młodszego ratownika WOPR i posiada patent żeglarza jachtowego 🏊‍♀️🚣‍♀️ Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Nordic Walking oraz specjalnością Boccia 🤸‍♀️ Kama jest chodzącym wulkanem energii, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych 🙌

TRENERKA

Daria

Daria uzyskała kwalifikacje trenerki personalnej i instruktorki siłowni w Profi Fitness School. Brała udział w licznych konferencjach na temat treningu medycznego, ruchu, prewencji urazów i dietetyki. Zwraca szczególną uwagę na to, aby trening fizyczny był dopasowany do celów i możliwości danej osoby. Uwielbia zabawę ruchem, wprowadzanie nieoczywistych rozwiązań, które dają genialne rezultaty. Łączy elementy treningu siłowego, funkcjonalnego oraz mobility. Pragnie pomagać ludziom w poprawie zdrowia, kondycji, powrotu do sprawności, osiąganiu celów sportowych jak i sylwetkowych. Prowadzi również zajęcia grupowe o rożnym poziomie intensywności.

TRENER

Nikodem

Miłośnik sportów sylwetkowych i zdrowego stylu życia 🏋🏼‍♀️🥦 Przygodę z siłownią zaczął 7 lat temu. Kwalifikacje trenera personalnego uzyskał w szkole Michała Karmowskiego World Sport Academy. Od zawsze lubił zdobywać wiedzę z dziedziny treningu oraz żywienia 🥑🥦 Dla Nikodema podstawą w treningu jest poprawa słabych ogniw i niwelowanie wad postawy🔥 Nikodem jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi.

TRENER

Mateusz

Mateusz interesuje się wszystkim co związane z siłownią, sportem i fitness oraz zdrowym odżywianiem. Swoją przygodę z budowaniem ciała zaczął już 5 lat temu. Kwalifikacje trenera personalnego zdobył w szkole Michała Karmowskiego World Sport Academy. Na pierwszym miejscu stawia budowanie psychiki, siły i osiągania celów pomimo wszelakich trudności.

NASZA
KADRA

Masaż

MASAŻYSTA

Karol

Absolwent Wydziału WF na AWFiS w Gdańsku, na specjalizacji: instruktor Odnowy Biologicznej. Podczas studiów ukończył I i II stopień masażu klasycznego.

MASAŻYSTKA

Łucja

Technik masażysta, aktualnie kończy fizjoterapię na WSZ w Gdańsku. Łucja specjalizuje się głównie w masażach relaksacyjnych podczas, których można się w pełni zrelaksować i wyłączyć głowę od codziennych spraw.

MASAŻYSTKA

Justyna

Justyna jest absolwentką szkoły policealnej TEB Edukacja w Gdańsku na kierunku Technik masażysta z elementami fizjoterapii. Tam nauczyła się masażu klasycznego, relaksacyjnego, leczniczego oraz sportowego. Oprócz tego zdobyła certyfikaty na prywatnych kursach z masażu bańką chińską, masażu gorącymi kamieniami, kinesiology taping oraz KOBIDO - liftingującego masażu twarzy, szyi i dekoltu, który wraz z relaksacyjnym masażem ciepłym olejem kokosowym są jej faworytem 😍 Podczas wykonywania masażu Justyna dba o to, by klient czuł się zrelaksowany i zaopiekowany, a praca jaką wykonują jej dłonie sprawia, że klient zapomina o codzienności. Justyna jest na co dzień osobą bardzo otwartą, uśmiechniętą i chętną do pomocy 😃 Cały czas pragnie się rozwijać i wytrwale dąży do wyznaczonego celu.

MASAŻYSTA

Mateusz

Pasjonat zdrowego trybu życia i motocrossu 🏍. Mimo młodego wieku zdobywca kilkudziesięciu tytułów mistrzowskich w motocrossie, w tym tytuł wicemistrza Pucharu Polski w 2022 roku🥈. Znany i ceniony zawodnik w kraju i poza granicami. Mateusz reprezentował między innymi barwy naszego kraju na Mistrzostwach Europy. Był również zawodnikiem Akademii Orlen Teamu. Z Formą jest związany od początku swojej kariery zawodniczej, gdzie trenuje poza motocyklem. W 2021 roku uzyskał uprawnienia trenera personalnego, a w 2022 roku ukończył kurs masażu, gdzie uzyskał uprawnienia zawodowe masażysty.

NASZA
KADRA

Dietetyk

DIETETYK

Natalia

Natalia jest dietetykiem medycznym 😎 Absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek dietetyka 🥑🥕 Swoje kwalifikacje stale podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach dotyczących żywienia w profilaktyce i leczeniu chorób 😉 Dietetyka to nie tylko jej zainteresowanie naukowe ale także pasja i styl życia. Promuje wśród swoich pacjentów potrzebę edukacji żywieniowej, gdyż ta w połączeniu z dietą daje najlepsze rezultaty. Duży nacisk kładzie na techniki motywacyjne i psychologię, ponieważ są one niezbędne w skutecznej nauce zdrowych nawyków żywieniowych 🤩

ODWIEDŹ
NAS

Forma Fitness Club

DZIAŁAMY OD 10 LAT

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Masz pytania?

Zadzwoń

+48 667 790 790
Forma Fitness Club
ul. Prokowska 40
83-300 Kartuzy
Zapraszamy

poniedziałek – piątek: 6:00 – 22:00
sobota: 8:00 – 17:00