WAKACYJNY PILATES Z ANIĄ

MAJOWY WIECZÓR SAUNOWY

MIKOŁAJKOWY MARATON SPINNING

LISTOPADOWY WIECZÓR SAUNOWY

OTWARTY TRENING PILATES

URATUJ KOMUŚ ŻYCIE - ODDAJ KREW

Drodzy klubowicze POMAGAMY 💛 Organizujemy akcję poboru krwi, która odbędzie się w Formie już 19 września - najbliższy wtorek 😀 Pamiętajcie ! Krew to najcenniejszy dar ratujący życie ❤️ Liczymy na Was !

TRENUJ Z MISTRZAMI

Już 30 maja spotkaj się z Marcinem Zielińskim 🔥🔥🔥 Jeśli szukasz ekstremalnych wrażeń, satysfakcjonującego treningu i nowoczesnej suplementacji - nie może Cię zabraknąć podczas naszego nadchodzącego wydarzenia ! My nie możemy się doczekać 🤩🤩🤩

Wieczorek pielęgnacyjny

Turniej kroków

Wspieramy aktywną młodzież w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii". „ Turniej Kroków” to projekt społeczny stworzony przez czterech uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach (I. Raba, C. Riegel, F. Marszałkowski, P. Brylowski) w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. W ciągu 11 dni ( 19-29 stycznia) uczestnicy przysyłali swoje wyniki, w tym również nasi Formowicze, a organizatorzy prezentowali je w mediach społecznościowych. „Turniej Kroków" to projekt, który uczniowie stworzyli po to, aby zmotywować ludzi do uprawiania aktywności ruchowej . 17 lutego 2023 roku uczestnicy „ Turnieju Kroków” podsumowali swoje osiągnięcia. W turnieju wzięły udział 153 osoby w różnych kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji ogólnej. W związku z wysokim poziomem wręczono mnóstwo nagród . Zwycięzcą okazał się K. Wanke ( 601484 kroków) , na drugim miejscu znalazł się K. Gosz ( 491500). Trzecie miejsce zdobyła W. Żołądz ( 360220 kroków). Cała akcja spotkała się z dużym uznaniem uczestników. Wielu przyznało, że turniej zmobilizował ich do podjęcia wyzwania i liczy na kolejne rywalizacje związane ze zdrowym trybem życia. Wszystkim zaangażowanym Formowiczom bardzo dziękujemy.

ODWIEDŹ
NAS

Forma Fitness Club

DZIAŁAMY OD 10 LAT

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Masz pytania?

Zadzwoń

+48 667 790 790
Forma Fitness Club
ul. Prokowska 40
83-300 Kartuzy
Zapraszamy

poniedziałek – piątek: 6:00 – 22:00
sobota: 8:00 – 17:00